Vācijas TV balvas pasniegtas.

Kā jau rakstījām, 13.janvārī tās tika pasniegtas plašā jubilejas šovā, ko translēja Eirovīzija. Tas sākās vismaz mums ļoti negaidīti - ar šova vadītāja GUNTER EMMERLICH un Krievijas kara flotes kora kopēji dziedāto "Kaļinka". Šova tiešraide ievilkās gandrīz par stundu, jo likās, ka tajā bija pārāk daudz iestarpinātu atkāpju, iepriekšējo gadu šovu atmiņu fragmentu, vēlējumu un garu uzrunu pirms katras balvas pasniegšanas. Varbūt tādēļ tas šogad likās diezgan "saraustīts" un līdz ar to varbūt zaudēja muzikālā ziņā. Tas protams ir tikai mūsu subjektīvā skatījumā. Kas tad saņēma 2006.g. balvas un ko viņu izpildījumā dzirdēja klausītāji? Jāteic, ka šeit laikam īpašu pārsteigumu nav. Un tātad:

MONIKA MARTIN. Viņas izpildījumā skanēja "Heute Fühl' Ich Mich Wie Zwanzig".

HANSI HINTERSEER.Viņš klausītājiem nodziedāja savu "Komm' Her Zu Mir".

KASTELRUTHER SPATZEN ar "Hinter jedem Regenbogen".

SEMINO ROSSI ar "Du bist mein erster Gedanke".

MIREILLE MATTHIEU ar "Meine welt ist musik".

Balvas tika pasniegtas arī veiksmīgākajam bērnu estrādes deju ansamblim un veiksmīgākajam mūzikas raidījumu vadītājam KARL MOIK. Bet lielo zelta kroni par ieguldījumu "volksmusik" jomā, kura likteni izšķīra skatītāju un klausītāju telefonbalsojums, saņēma FLORIAN SILBEREISEN. Kaut arī viņš dzied šlāgerus un lieliski spēlē akardeonu, galvenais viņa panākums slēpjas tieši īpaši krāšņu "volksmusik" šovu veidošanā un vadīšanā, kur viņš TV skatītāju vidū ir "elks". Šajā nominācijā viņš pārspēja visus izvirzītos pretendentus, ieskaitot HEINO, GESCHWISTER HOFMANN, JUDITH & MEL un HANSI HINTERSEER. Koncertu protams kuplināja arī MARCEL ar "Rote Rosen für Mama", BELSY & RUDY GIOVANNINI ar "Salve Regina", AMIGOS ar "Dann kam ein Engel", DIE FLIPPERS ar savu slavenāko šlāgeru popūriju, deju trupa "RIVERDANCE", MDR TV baleta trupa un citi. Ierakstīts un izdots ir arī "Krone der Volksmusik" dubultalbūms Krone der Volksmusik 2007(12.01.2007) ar visu 2006.g. veiksmīgāko (ne tikai laureātu), dziesmu ierakstiem.

Ievietoja Schlager time @ 16.01.2007/02:00 @ lūkoties arhīvā


Jūnijs - atvaļinājumu laiks.

Arī šlāgeru ierakstu studijās jūtams, ka atnākusi vasara, kad dziedātāji un grupas ieplānojuši savus atvaļinājumus, ceļojumus vai vienkārši atpūtu, atliekot savu jauno albūmu ierakstus uz vēlāku laiku. Tādēļ saprotams, kāpēc šajā mēnesī galvenokārt gaidāmi jau pazīstamo "veco" šlāgeru albūmu atkārtoti, vai retrospektīvu izlašu ieraksti. Visplašāko iepriekšējo albūmu ierakstu ieplānojusi studija "Int" ar 7 grupas FERNANDO EXPRESS albūmiem - kurus grupas fani varēs iegādāties jau pēc 26.jūnija. Arī HEINO slavenie hīti tiek ierakstīti jaunā 4 albūmu versijā "Sing mit Heino" studijā "EMI". Noklausoties reklāmas fragmentus gan jāsaka, ka mūsuprāt ierakstā daļēji pazūd HEINO monumentālā balss, jo ieraksti veidoti kopā ar ansambli. Atkārtoti ieraksti un izlases būs arī
KAREL GOTT (3CD),
ROY BLACK,
MARA KAISER,
MARY ROOS,
VICKY LEANDROS (3CD),
u.c. Novēlam visiem mūsu klausītājiem izbaudīt jauko laiku, labi atpūsties un ceram ka mūsu programma palīdzēs Jums saglabāt možu garu un labu garastāvokli!

Ievietoja Schlager time @ 18.06.2006/15:39 @ lūkoties arhīvā


Līgo, līgo...


Līgo, Līgo 2012
"Lai saulgriežu naktī
Līgotājus silda
Jāņuguns liesmas,
Un sirdī ikkatrā
Skan gaismas dziesmas!
"


Vēlam jaukus, salainus Jāņus un lustīgu līgošanu visiem mūsu klausītājiem ikvienā mājā, lauku sētā vai jebkurā citā vietā, kur šajā laikā Jāņos būsiet! Līgo vainags

Ievietoja Schlager time @ 22.06.2012/22:39 @ lūkoties arhīvā


"Schlager time" pēc izmaiņām 15.05.2012...

Kā jau informējām mūsu programmas "Schlager Time" klausītājus, 15.05.2021 vakarā un naktī veicām plānotos profilakses darbus un vienlaicīgi arī vairākus nozīmīgus tehniskus uzlabojumus centrālajam serverim. Nākošajā rītā programma atkal atsāka savu skanējumu. Sakarā ar to, ka šajā laikā nomainījās arī mūsu servera IP adrese no 193.46.236.26 uz 83.241.93.174, klausītāji (īpaši ārpus Latvijas) raksta par problēmām klausīties "Schlager Time" pēc 16.05.2012. Mūsu pastāvīgajiem klausītājiem, kuri programmu jau iepriekš klausījās no mūsu Interneta mājas lapas https://www.schlagertime.org pirms pleijera palaišanas jānospiež (CTRL+F5). Tas ir vajadzīgs tikai vienreiz!
Par veiktajām izmaiņām esam nosūtījuši informāciju visiem populārākajiem radio portāliem, kuru radio sarakstā ir iekļauts arī "Schlager Time". No vairāku portālu administratoriem atbildes esam jau saņēmuši, ka mūsu radio ir atkal pieejams klausītājiem. No pārējiem atbildes vēl gaidam. Visiem klausītājiem ārpus Latvijas (kuri mums rakstīja) esam nosūtījuši informāciju par portāliem, no kuriem atkal var mūs dzirdēt. Kā vienu no labākajiem esam ieteikuši Vācijas portālu: http://schlagertime.radio.de/broadcast_info.jsf To protams var izmantot arī klausītāji Latvijā.
Cerējām arī, ka pēc visām izmaiņām un uzlabojumiem mazāk cietīsim no Interneta īslaicīgajiem pārrāvumiem, taču tie vismaz pagaidām laiku pa laikam vēl ir. Šīs problēmas risinājums diemžēl nav atkarīgs tikai no mums, bet mēs darīsim visu iespējamo, lai rastu tam risinājumu.
Paldies visiem par e-pastā saņemtajām vēstulēm ar jautājumiem, ieteikumiem, vērtējumiem un jebkuru citu informāciju.

Ļoti, ļoti atvainojamies ikvienam mūsu klausītājam par radītajām neērtībām un ceram uz Jūsu izpratni!

Ievietoja Schlager time @ 23.05.2012/16:44 @ lūkoties arhīvā


ANDREA BERG, GRAZIANO u.c. jaunie šlāgeri

Pēdējā laikā šlāgeru ierakstu "modernizēšanās" notiek tik straujos tempos, ka daudziem klausītājiem tam tikt līdzi un šādu tendenci pieņemt ir bieži vien grūti vai pat neiespējami. Ar retiem izņēmumiem, tas vērojams visu izpildītāju jaunajos albumos. Vai šlāgeru supperzvaigznei ANDREA BERG jaunais albums "Abenteuer" atnesīs tādus pašus panākumus kā iepriekšējie, parādīs laiks, jo arī viņas ierakstos priekšplānā izteikti izcelti ritmi, bet dziesmu melodijas un balss šarms palicis drīzāk otrajā plānā. Taču vērtēšana ir Jūsu ziņā un katram visticamāk būs savi apsvērumi par tām balsojot mūsu kārtējā programmā "No papildinājumu plaukta".
Viens no izņēmumiem ir dziedātāja GRAZIANO jaunais albums "Nie wieder einsam" Graziano 2011. Mūsu klausītājiem viņš ir jau pazīstams, jo mūsu programmā skan šlāgeri "Das Glück Ist in Den Sternen" un "In Einer Schöneren Welt", kurus viņš ierakstījis duetā ar BELSY 2006.gadā.
Tā kā tagad esam saņēmuši viņa iepriekšējos gados iznākušos albumus "Für alle Frauen"(2007) un "Romantica"(2009), tad koncertā esam iekļāvuši dziesmas arī no šiem albumiem.
Vairāk kā 3 stundas garajā programmā dzirdēsiet arī ANDREAS MARTIN, BRUNNER & BRUNNER, DENISE, DIE PALDAUER, GERI DER Ex-KLOSTERTALER, HANSI HINTERSEER, LAURA WILDE un vairāku citu izpildītāju šlāgerus.
Programmu piedāvājam noklausīties svētdien, 9.oktobrī no 16:30 - 19:50.
Kā jau ierasts, būs pieejama un arī ļoti gaidīta balsošana par katru no koncertā iekļautajām dziesmām. Pateicamies visiem, kuri izteikuši savu vērtējumu par šlāgeriem, kuri skanējuši mūsu iepriekšējos koncertos un aicinam to aktīvi darīt arī turpmāk.
Palieciet kopā ar mums.
Jauku nedēļas nogali visiem, jauku laiku un protams labu garastāvokli!

Ievietoja Schlager time @ 09.10.2011/00:42 @ lūkoties arhīvā


31.jūlija programmā AMIGOS, CALIMEROS u.c....

Jūlija beigās mūsu fonotēkā ienākuši vairāki jaunie albumi, starp kuriem ir labi pazīstamo grupu AMIGOS - "Mein Himmel Auf Erden", CALIMEROS - "Weil dich mein Herz vermisst", NOCKALM QUINTETT - "Zieh dich an und geh" albumi un dziedātājas SYLVIA MARTENS - "Spiel Mich!" ar Vācijā jau par hītu kļuvušo šlāgeri "Sommer in Germany" no šī albuma. Arī sen pasūtītais dziedātāja RONNY GANDER albums "Mein Herz ruft nach Dir"(2010) Ronny Gander un citi.
No visiem esam atlasījuši melodiskākos un interesantākos šlāgerus, kurus prezentēsim mūsu kārtējā koncetā "No papildinājumu plaukta mūsu fonotēkā". No vairākiem albumiem esam iekļāvuši tikai dažus šlāgerus, jo pārējie ir visai neizteiksmīgi vai arī no šlāgeriem tajos ir grūti ko saklausīt...
Sagatavoto koncertu piedāvājam noklausīties svētdien, 31.jūlijā no 17:00 - 19:25.
Arī balsošana par katru dziesmu būs pieejama un ļoti gaidīta. Pateicamies visiem, kuri izteikuši savu vērtējumu par šlāgeriem, kuri skanējuši mūsu iepriekšējos koncertos un aicinam to aktīvi darīt arī turpmāk.
Jauku nedēļas nogali visiem, jauku laiku un protams labu garastāvokli!

Ievietoja Schlager time @ 30.07.2011/16:34 @ lūkoties arhīvā


CHRIS WHITE šlāgeri mūsu fonotekā....

Vispirms atvainojamies visiem klausîtâjiem par pârtraukumu programmâ un sagâdâtajâm neçrtîbâm, jo bez jebkâda iepriekðçja brîdinâjuma, sestdien îsi pirms pusnakts palikâm bez Interneta.
Dziedātāja CHRIS WHITE Chris White šlāgeri mūsu klausītājiem jau ir pazīstami, jo 17 no tiem mūsu programmā pirmoreiz prezentējām maijā. Šonedēļ no dziedātāja menedžeru biroja esam saņēmuši vēl 14 šlāgerus no CHRIS WHITE albumiem "Ich hab den Himmel gesehen", "In Mein Herz", "Kennzeichen Rose", "Lebenswert" un "Wahnsin". Arī šie šlāgeri ir izteikti romantiski un melodiski. Tādēļ no tiem esam sagatavojuši atsevišķu programmu, kuru nodosim jūsu vērtējumam svētdien, 24 jūlijā no 21:00-21-50. Aicinam nobalsot par katru no dziesmām, jo izšķirošā nozīme tam, kurš no šiem šlāgeriem tiks iekļauts vai neiekļauts mūsu pamatprogrammā, būs jūsu vērtējumam. Tās dziesmas, kuras būs novērtētas ar vismaz 3 zvaigznītēm noteikti skanēs arī turpmāk mūsu programmā.
Ja vēlaties izteikt suvus komentārus, ierosinājumus, jebkādu kritiku, vērtējumu par programmu kopumā, iznākušajiem albumiem, koncerta "No fonotekas papildinājumu plaukta" atskaņošanas laikiem u.t.t., rakstiet uz mūsu elektronikā pasta adresi: mail@schlagertime.org Cenšamies atbildēt uz visām saņemtajām vēstulēm - arī no ārvalstīm.
Izmantojiet šo adresi arī tad, ja vēlaties dzirdēt kādus no saviem iemīļotākajiem šlāgeriem vai izpildītājiem. Līdz šim nevienam klausītājam neesam atteikuši un arī turpmāk nekad neatteiksim, ja vien prasītās dziesmas uz pieteikuma brīdi būs mūsu fonotekā.
Pateicamies visiem, kas nobalsojuši par iepriekšējā koncertā "No fonotekas papildinājumu plaukta" pirmoreiz izskanējušajiem šlāgeriem un ceram uz vēl lielāku aktivitāti turpmākajos balsojumos, kas palīdzēs veidot programmu mums visiem kopā.

Ievietoja Schlager time @ 24.07.2011/20:11 @ lūkoties arhīvā


Koncertā arī 9 NELLY SANDER dziesmas...

Lai arī krietnu daļu no pasūtītajiem jaunajiem šlāgeru albumiem esam saņēmuši, kārtējo koncerta programu izveidot nenācās viegli. Jo straujajai šlāgeru modernizēšanās tendencei sāk pakļauties ne tikai jaunie izpildītāji, bet arī jau labi pazīstamie dziedātāji un grupas. Līdz ar to arvien biežāk no jaunajiem albumiem savai programmai varam atlasīt labākajā gadījumā vien pāris dziesmas. Kā vienu no veiksmīgākajiem albumiem gribētos nosaukt dziedātājas NELLY SANDER šajā mēnesī iznākušo albumu "Träum Mit Mir" Nelly Sander. Koncerta programmā ir 9 dziesmas no šī albuma, kā arī BELSY & FLORIAN, G.G. ANDERSON, KAROLA & MANFRED, LINDA FELLER, MARA KAYSER, MICHAEL MORGAN, NIK P., OLAF BERGER, ROLAND KAISER, ROMEOS ERBEN, SEMINO ROSSI un vairāku citu dziedātāju šlāgeri, kā arī dziedātājas ELISABETH MOSER-HOLD atsūtītais jaunākais šlāgeris "Und der Flamenco hat mein Herz betört".
Ļoti gaidīsim Jūsu vērtējumu balsojumos par katru no dziesmām, lai pieņemtu galīgo lēmumu par to, kuras no koncerta dziesmām iekļaut mūsu pamatprogrammā un kuras tomēr nē.
Koncerta programma ir nepilnas 4 stundas gara un to piedāvājam noklausīties svētdien, 17.jūlijā no 16:00-19:50.
Vēlam visiem mūsu klausītājiem jauku vasaras otro pusi!

Ievietoja Schlager time @ 17.07.2011/04:32 @ lūkoties arhīvā